138 | PRAŽSKÉ JARO
KULHÁNEK Oldřich (1940 - 2013)
- dosažená cena: 14 000 CZK
dosažená cena: 14 000 CZK
24.2., 21:10 12483 14 000 CZK 24.2., 21:17 12483 14 000 CZK 24.2., 21:09 7291 13 000 CZK 24.2., 20:58 12483 12 000 CZK 23.2., 16:48 7291 11 000 CZK 23.2., 13:28 14402 10 000 CZK 23.2., 16:47 7291 9 500 CZK 23.2., 11:59 12115 8 500 CZK 21.2., 21:35 14402 6 000 CZK 22.2., 23:34 5358 5 500 CZK 22.2., 23:33 5358 4 900 CZK 22.2., 23:33 5358 4 700 CZK 22.2., 23:33 5358 4 500 CZK 22.2., 23:32 5358 4 300 CZK 22.2., 23:32 5358 4 100 CZK 21.2., 11:43 12483 3 900 CZK 21.2., 11:42 5393 3 800 CZK 20.2., 19:33 12483 3 700 CZK 11.2., 15:58 8412 3 600 CZK 7.2., 20:00 12115 3 500 CZK 5.2., 14:20 12360 3 400 CZK 5.2., 19:00 3493 3 300 CZK 5.2., 14:20 12360 3 200 CZK 3.2., 17:41 8412 3 100 CZK 3.2., 14:52 12360 3 000 CZK Litografie na papíře, 53,5 x 37,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1995, list č. 3/100.