068 | MALAJSKÉ POBŘEŽÍ
ČÍLA Otakar (1894 - 1977)
- dosažená cena: 110 000 CZK
dosažená cena: 110 000 CZK
23.2., 21:14 4102 110 000 CZK 4.2., 06:10 4102 100 000 CZK 23.2., 16:23 7291 100 000 CZK 23.2., 10:41 14402 96 000 CZK 23.2., 08:39 14402 68 000 CZK 21.2., 21:11 14402 64 000 CZK 17.2., 11:00 7291 48 000 CZK 16.2., 11:53 7291 44 000 CZK 16.2., 11:52 7291 40 000 CZK 3.2., 13:38 4102 36 000 CZK 10.2., 10:14 7291 36 000 CZK Olej na plátně, 79 x 100 cm, rámováno, datace – okolo r. 1920, signováno vpravo dole O Číla.
Vystaveno a publikováno:
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 8. – 29. 6., Praha, 2011.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, str. 48.