020 | PODOBIZNA MLADÉHO MUŽE
PREISLER Jan (1872 - 1918)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
23.2., 19:37 12798 10 000 CZK 23.2., 19:41 12798 10 000 CZK 23.2., 09:07 11918 9 500 CZK 23.2., 08:18 14402 9 000 CZK 23.2., 09:07 11918 8 500 CZK 21.2., 08:08 11918 7 500 CZK 20.2., 22:59 12798 7 000 CZK 20.2., 17:34 11918 6 500 CZK 18.2., 15:41 6031 6 000 CZK Uhel a pastel na papíře, 35 x 25 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole JP, zezadu opatřeno přípisem s určením.