024 | LÉTO NA VSI
KALVODA Alois (1875 - 1934)
- dosažená cena: 40 000 CZK
dosažená cena: 40 000 CZK
23.2., 19:45 12393 40 000 CZK 23.2., 19:52 12393 40 000 CZK 23.2., 19:44 7291 38 000 CZK 23.2., 19:41 12393 36 000 CZK 23.2., 16:16 7291 34 000 CZK 21.2., 20:45 14402 32 000 CZK 23.2., 16:16 7291 30 000 CZK 13.2., 11:10 7291 26 000 CZK Olej na kartonu, 46 x 34,5 cm, rámováno, datace – po r. 1905, signováno vlevo dole AL.KALVODA.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.