026 | KRAJINA S HRADEM BÍTOV
HAVELKA Roman (1877 - 1950)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
23.2., 19:50 14402 18 000 CZK 10.2., 10:11 7291 17 000 CZK Olej na lepence, 37 x 45 cm, rámováno, datace 1910, signováno vpravo dole ROM. HAVELKA 1910.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 58.