029 | KRAJINA U RYBNÍKA
LANGER Karel (1878 - 1947)
- dosažená cena: 7 500 CZK
dosažená cena: 7 500 CZK
23.2., 19:59 14402 7 500 CZK 23.2., 19:52 12488 7 000 CZK 13.2., 11:10 7291 5 000 CZK Olej na kartonu, 33,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole K. Langer.