043 | PŘEDJAŘÍ
PITTERMAN LONGEN Emil Arthur (1885 - 1936)
- dosažená cena: 46 000 CZK
dosažená cena: 46 000 CZK
21.2., 20:59 14402 46 000 CZK 23.2., 20:24 14402 46 000 CZK 23.2., 18:56 12500 44 000 CZK 23.2., 18:55 12500 40 000 CZK 23.2., 18:55 12500 36 000 CZK Olej na plátně, 51,5 x 61,5 cm, rámováno, datace 1932, signováno vlevo dole E. A. Longen 1932.