046 | LESNÍ TŮŇ
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
23.2., 20:30 14402 11 000 CZK 13.2., 11:11 7291 10 000 CZK Olej na plátně, 56 x 66 cm, rámováno, datace 1921, signováno vpravo dole Old. Koníček 1921.