055 | PĚČÍN
TRAMPOTA Jan (1889 - 1942)
- dosažená cena: 70 000 CZK
dosažená cena: 70 000 CZK
23.2., 20:48 7291 70 000 CZK 23.2., 16:47 14289 68 000 CZK 23.2., 15:53 14289 60 000 CZK 21.2., 21:06 14402 58 000 CZK 23.2., 15:53 14289 48 000 CZK 10.2., 10:13 7291 44 000 CZK Olej na plátně, 70,5 x 95,5 cm, rámováno, zezadu na blindrámu opatřeno pozůstalostním razítkem autora.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, str. 97
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, str. 483.