060 | OŘECHOV
FOLTÝN František (1891 - 1976)
- dosažená cena: 54 000 CZK
dosažená cena: 54 000 CZK
23.2., 20:56 14402 54 000 CZK 23.2., 21:01 14402 54 000 CZK 23.2., 19:05 12110 52 000 CZK 23.2., 16:57 7291 50 000 CZK 23.2., 16:48 14289 48 000 CZK 23.2., 16:56 7291 46 000 CZK 23.2., 16:22 7291 42 000 CZK 23.2., 15:54 14289 40 000 CZK 23.2., 16:22 7291 38 000 CZK 23.2., 16:21 7291 34 000 CZK 19.2., 09:57 14402 30 000 CZK Olej na plátně, 67 x 85 cm, rámováno, datace 1959 - 1960, signováno zezadu Foltýn spolu s přípisem s určením, zezadu opatřeno výstavním štítkem.
Hlušička Jiří, F. Foltýn, Praha, 1982, č. 1966 (pod názvem Ronov); F. Foltýn – soupis díla , č. O 261, Moravská galerie v Brně.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, Praha, 2015, str. 642.