062 | NA STATKU
HOLAN Karel (1893 - 1953)
- dosažená cena: 78 000 CZK
dosažená cena: 78 000 CZK
23.2., 21:02 4102 78 000 CZK 23.2., 13:16 14402 76 000 CZK 23.2., 10:39 14402 70 000 CZK 23.2., 08:37 14402 62 000 CZK 21.2., 21:10 14402 58 000 CZK 13.2., 08:26 14402 46 000 CZK 13.2., 08:26 14402 42 000 CZK 11.2., 09:48 14402 38 000 CZK 10.2., 10:18 14402 34 000 CZK 4.2., 08:10 14402 30 000 CZK 3.2., 13:37 4102 28 000 CZK Olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, datace 1944, signováno vpravo dole K. Holan 44.