092 | KOMPOZICE
TIKAL Václav (1906 - 1965)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
24.2., 19:42 7102 16 000 CZK 23.2., 16:30 7291 15 000 CZK 24.2., 10:30 4831 13 000 CZK 24.2., 10:30 4831 11 000 CZK 23.2., 18:06 7266 9 000 CZK 23.2., 08:46 14402 8 000 CZK 23.2., 07:36 6564 7 500 CZK 11.2., 13:04 14289 7 000 CZK Kvaš a tužka na papíře, 35 x 19 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Tikal.