109 | RYBÁŘOVA ŽENA
SULEK Svatopluk (1921 - 2007)
- dosažená cena: 1 100 CZK
dosažená cena: 1 100 CZK
24.2., 19:47 12327 1 100 CZK 24.2., 20:16 12327 1 100 CZK 3.2., 13:19 5165 1 000 CZK Pastel na lepence, 71 x 50,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo uprostřed S. Sulek.