111 | BEZ NÁZVU
JANOUŠKOVÁ Věra (1922 - 2010)
- dosažená cena: 2 100 CZK
dosažená cena: 2 100 CZK
24.2., 20:15 12327 2 100 CZK 24.2., 20:23 12327 2 100 CZK 23.2., 08:49 14402 2 000 CZK 24.2., 20:15 12327 2 000 CZK 24.2., 20:15 12327 1 800 CZK 24.2., 14:38 12327 1 600 CZK 24.2., 14:38 12327 1 400 CZK 24.2., 14:38 12327 1 200 CZK 23.2., 07:37 6564 1 000 CZK Kombinovaná technika na kartonu, 22,5 x 16 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1982, signováno vpravo dole V. J. 82.