113 | BEZ NÁZVU
BOUDNÍK Vladimír (1924 - 1968)
- dosažená cena: 38 000 CZK
dosažená cena: 38 000 CZK
24.2., 20:26 3493 38 000 CZK 24.2., 20:30 3493 38 000 CZK 24.2., 20:23 7266 36 000 CZK 24.2., 19:36 3493 34 000 CZK 21.2., 21:27 14402 32 000 CZK 24.2., 17:33 6597 32 000 CZK 23.2., 18:08 7266 28 000 CZK 21.2., 09:37 5165 24 000 CZK 16.2., 11:44 7291 22 000 CZK 13.2., 10:17 5165 20 000 CZK 12.2., 07:33 14402 19 000 CZK 10.2., 10:47 7291 18 000 CZK 5.2., 19:00 3493 17 000 CZK 4.2., 06:43 5165 16 000 CZK Strukturální grafika na papíře, 36 x 55 cm, rámováno pod sklem, datace 1966, signováno dole uprostřed Vladimír Boudník 1966 – I.
Reprodukováno:
Zdeněk Primus, Vladimír Boudník, Mezi avantgardou a undergroundem, Gallery, 2004,str. 234, č. 200.