123 | PETROLEJKA
BALCAR Jiří (1929 - 1968)
- zpět
Lept na papíře, 13,5 x 9 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1950, signováno vpravo dole J.B. 1950, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.