129 | KRÁSKY
KOBLASA Jan (1932 - 2017)
- dosažená cena: 9 000 CZK
dosažená cena: 9 000 CZK
24.2., 20:56 14402 9 000 CZK Tuš na papíře, 58 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1966, signováno vpravo dole JK 866.
Jan Koblasa, Retrospektiva, Jízdárna Pražského hradu, Praha, 2012