136 | HOMMAGE A ALBRECHT
KULHÁNEK Oldřich (1940 - 2013)
- dosažená cena: 7 000 CZK
dosažená cena: 7 000 CZK
24.2., 21:10 14402 7 000 CZK 24.2., 17:32 6597 6 500 CZK 22.2., 23:38 5358 5 500 CZK 21.2., 21:34 14402 5 000 CZK 22.2., 23:38 5358 4 900 CZK 22.2., 23:37 5358 4 700 CZK 22.2., 23:37 5358 4 500 CZK 22.2., 23:37 5358 4 300 CZK 22.2., 23:37 5358 4 100 CZK 22.2., 23:37 5358 3 900 CZK 22.2., 23:37 5358 3 700 CZK 22.2., 23:37 5358 3 500 CZK 22.2., 23:37 5358 3 300 CZK 22.2., 23:37 5358 3 100 CZK 22.2., 23:37 5358 2 900 CZK 22.2., 23:36 5358 2 700 CZK 20.2., 22:53 12798 2 500 CZK 18.2., 20:11 6031 2 400 CZK 18.2., 17:51 12798 2 300 CZK 18.2., 16:01 6031 2 200 CZK 14.2., 00:09 12798 2 100 CZK 12.2., 18:08 8412 2 000 CZK 12.2., 16:23 12798 1 900 CZK 11.2., 15:58 8412 1 800 CZK 10.2., 10:43 12798 1 700 CZK 5.2., 18:59 3493 1 600 CZK 3.2., 17:38 8412 1 500 CZK Litografie na papíře, 48,5 x 40 cm, volný list, datace 1992, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1992, opatřeno autorským přípisem, list č. 23/100.