021 | KRAJINA S CHALUPAMI
ULLMANN Josef (1870 - 1922)
- dosažená cena: 140 000 CZK
dosažená cena: 140 000 CZK
21.4., 19:40 14575 140 000 CZK 21.4., 19:43 14575 140 000 CZK 21.4., 19:39 7093 130 000 CZK 21.4., 19:39 14575 120 000 CZK 21.4., 17:16 7093 110 000 CZK 20.4., 17:08 14204 100 000 CZK 21.4., 15:55 14204 100 000 CZK 21.4., 15:55 7093 98 000 CZK 21.4., 15:41 14204 96 000 CZK 21.4., 15:41 7093 94 000 CZK 21.4., 14:12 14204 92 000 CZK 21.4., 14:12 7093 90 000 CZK 21.4., 09:48 14204 88 000 CZK 21.4., 09:48 7093 86 000 CZK 20.4., 19:29 14204 84 000 CZK 20.4., 19:29 7093 82 000 CZK 18.4., 09:21 7093 78 000 CZK 10.4., 10:18 14204 76 000 CZK 18.4., 09:20 7093 76 000 CZK Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1914, signováno vpravo dole J.Ullmann.