124 | PARK
MUDROCH Bedřich (1909 - 1968)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
18.4., 09:55 7093 12 000 CZK 22.4., 21:00 7093 12 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 44 x 59 cm, rámováno, datace 1940, signováno vlvo dole B. Mudroch 1940.