022 | Z RÁNA
THUMA Karel Maria (1870 - 1925)
- dosažená cena: 98 000 CZK
dosažená cena: 98 000 CZK
21.4., 19:42 14091 98 000 CZK 20.4., 17:09 14204 96 000 CZK 21.4., 19:14 14091 96 000 CZK 21.4., 18:54 14204 94 000 CZK 21.4., 18:54 14091 92 000 CZK 21.4., 17:42 14204 90 000 CZK 21.4., 17:42 14091 88 000 CZK 21.4., 17:29 14204 86 000 CZK 21.4., 17:29 14091 84 000 CZK 21.4., 15:27 14204 82 000 CZK 21.4., 15:27 14091 80 000 CZK 21.4., 15:25 14204 78 000 CZK 21.4., 15:25 14091 76 000 CZK 21.4., 11:45 14204 74 000 CZK 21.4., 11:45 14091 72 000 CZK 21.4., 09:01 14204 70 000 CZK 21.4., 09:01 14091 68 000 CZK 20.4., 23:06 14204 66 000 CZK 20.4., 23:06 14091 64 000 CZK 20.4., 18:30 14204 62 000 CZK 20.4., 18:30 15671 60 000 CZK 16.4., 22:22 14091 39 000 CZK 10.4., 10:18 14204 38 000 CZK Olej na plátně, 56 x 100 cm, rámováno, datace 1903, signováno vlevo dole C. M. Thuma.03.