031 | AKT PŘED ZRCADLEM
MAREČEK Bohumil (1884 - 1962)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
21.4., 19:59 5160 15 000 CZK 21.4., 20:01 5160 15 000 CZK Olej na plátně, 99 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole B. Mareček.