032 | RYBNÍK V ZIMĚ
RABAS Václav (1885 - 1954)
- dosažená cena: 52 000 CZK
dosažená cena: 52 000 CZK
21.4., 14:26 12833 52 000 CZK 21.4., 20:02 12833 52 000 CZK 20.4., 20:37 12833 50 000 CZK 21.4., 14:26 8659 50 000 CZK 20.4., 18:33 15671 48 000 CZK 20.4., 20:36 15671 43 000 CZK 20.4., 20:36 12833 42 000 CZK 20.4., 20:36 15671 41 000 CZK 20.4., 20:36 12833 40 000 CZK 10.4., 10:20 14204 38 000 CZK Olej na plátně, 72 x 95 cm, rámováno, datace 1936, signováno vpravo dole Rabas 36.