033 | PODZIM NA ZÁVISTI
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 100 000 CZK
dosažená cena: 100 000 CZK
21.4., 20:01 3904 100 000 CZK 21.4., 20:05 3904 100 000 CZK 21.4., 20:01 14091 98 000 CZK 21.4., 19:57 3904 96 000 CZK 21.4., 19:57 14204 94 000 CZK 21.4., 19:42 3904 92 000 CZK 21.4., 19:42 14204 90 000 CZK 21.4., 19:29 3904 88 000 CZK 21.4., 19:29 14091 86 000 CZK 21.4., 18:54 3904 84 000 CZK 21.4., 18:54 14091 82 000 CZK 21.4., 17:30 3904 78 000 CZK 21.4., 17:30 14091 76 000 CZK 21.4., 15:25 3904 74 000 CZK 21.4., 15:25 14091 72 000 CZK 21.4., 11:46 3904 70 000 CZK 21.4., 11:46 14091 68 000 CZK 21.4., 09:02 3904 66 000 CZK 21.4., 09:03 14091 64 000 CZK 20.4., 17:19 3904 62 000 CZK 20.4., 17:19 14204 60 000 CZK 19.4., 13:14 3904 47 000 CZK 19.4., 13:14 14091 46 000 CZK 18.4., 22:13 3904 45 000 CZK 18.4., 22:13 14091 44 000 CZK 17.4., 22:48 3904 41 000 CZK 17.4., 22:48 14091 40 000 CZK 16.4., 22:23 3904 39 000 CZK 16.4., 22:23 14091 38 000 CZK 13.4., 10:52 3904 37 000 CZK 13.4., 10:52 14204 36 000 CZK 10.4., 10:20 3904 35 000 CZK 10.4., 10:20 14204 34 000 CZK Olej na plátně, 54 x 68 cm, rámováno, datace – okolo 1926, signováno vpravo dole Old. Koníček, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 1503.
Galerie Dra. Feigla, 1937, kat. č. 43.