044 | JÍZDA KRÁLŮ
DVORSKÝ Bohumír (1902 - 1976)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
21.4., 11:47 14091 16 000 CZK 21.4., 20:26 14091 16 000 CZK 20.4., 17:28 14204 15 000 CZK 21.4., 09:03 14204 15 000 CZK 21.4., 09:03 14091 14 000 CZK 20.4., 18:35 14204 13 000 CZK 20.4., 18:35 15671 12 000 CZK 16.4., 22:27 14091 10 000 CZK 10.4., 10:23 14204 9 500 CZK 9.4., 15:52 11910 9 000 CZK 9.4., 16:29 11910 9 000 CZK 9.4., 16:29 12129 8 500 CZK Olej na překližce, 27 x 22 cm, rámováno, signováno vlevo dole Boh. Dvorský.