047 | NA VYŽLOVCE
PROCHÁZKA Josef (1909 - 1984)
- dosažená cena: 30 000 CZK
dosažená cena: 30 000 CZK
21.4., 20:33 6915 30 000 CZK 21.4., 20:37 6915 30 000 CZK 21.4., 20:32 4142 29 000 CZK 21.4., 20:31 6915 28 000 CZK 21.4., 20:29 4142 27 000 CZK 21.4., 20:03 12129 26 000 CZK 21.4., 19:33 4142 25 000 CZK 21.4., 19:13 12129 24 000 CZK 19.4., 00:24 6915 23 000 CZK 18.4., 11:05 5146 22 000 CZK 17.4., 12:15 11910 21 000 CZK 9.4., 15:56 12071 20 000 CZK 10.4., 15:21 12071 20 000 CZK 10.4., 15:21 4090 19 000 CZK 9.4., 16:29 12071 18 000 CZK 9.4., 16:29 12129 17 000 CZK 9.4., 15:53 5166 15 000 CZK Olej na lepence, 48 x 70 cm, rámováno, pod sklem, datace – po 1940, signováno vlevo dole Jos. Procházka.