050 | AKT V INTERIÉRU
SOUČEK Karel (1915 - 1982)
- dosažená cena: 68 000 CZK
dosažená cena: 68 000 CZK
21.4., 20:37 5166 68 000 CZK 21.4., 20:39 5166 68 000 CZK 21.4., 20:28 8211 66 000 CZK 21.4., 15:29 5166 64 000 CZK 21.4., 11:53 5621 62 000 CZK 20.4., 21:27 5166 60 000 CZK 20.4., 17:32 14204 58 000 CZK 20.4., 21:27 5166 58 000 CZK 16.4., 19:05 8211 54 000 CZK 13.4., 19:57 5166 52 000 CZK 12.4., 12:10 12833 50 000 CZK 11.4., 07:46 8211 49 000 CZK 10.4., 10:24 14204 48 000 CZK Olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole K. Souček 40.
Opatřeno expertizou PhDr. N. Řehákové.