054 | KRAJ LESA
BROŽÍK Václav (1851 - 1901)
- dosažená cena: 92 000 CZK
dosažená cena: 92 000 CZK
21.4., 20:45 14762 92 000 CZK 21.4., 20:47 14762 92 000 CZK 21.4., 20:34 8659 90 000 CZK 21.4., 20:33 14204 88 000 CZK 21.4., 20:32 8659 86 000 CZK 21.4., 20:31 14204 84 000 CZK 21.4., 17:48 7093 82 000 CZK 20.4., 18:21 12304 80 000 CZK 21.4., 17:31 12304 80 000 CZK 21.4., 17:31 7093 78 000 CZK 21.4., 17:24 12304 76 000 CZK 21.4., 17:24 7093 74 000 CZK 21.4., 17:18 12304 72 000 CZK 21.4., 17:18 7093 70 000 CZK 21.4., 15:48 12304 68 000 CZK 21.4., 15:48 7093 66 000 CZK 21.4., 14:20 12304 64 000 CZK 21.4., 14:20 7093 62 000 CZK 18.4., 09:39 7093 58 000 CZK 15.4., 14:16 14204 56 000 CZK 18.4., 09:38 7093 56 000 CZK 18.4., 09:38 14204 54 000 CZK 18.4., 09:38 7093 52 000 CZK 10.4., 10:24 14204 50 000 CZK Olej na dřevěné desce s parketáží, 27 x 18 cm, rámováno, datace – 90. léta 19. století, zezadu na dřevě pod parketáží nečitelný přípis.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 8. 7. - 29. 7., Praha, 2011.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 39.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 224.