058 | DĚVČICE NA POUTI
UPRKA Joža (1861 - 1940)
- dosažená cena: 62 000 CZK
dosažená cena: 62 000 CZK
21.4., 20:56 6915 62 000 CZK 21.4., 20:59 6915 62 000 CZK 21.4., 20:54 3422 60 000 CZK 21.4., 20:54 6915 58 000 CZK 21.4., 20:52 3422 56 000 CZK 21.4., 20:52 6915 54 000 CZK 21.4., 20:46 3422 52 000 CZK 21.4., 20:36 14204 50 000 CZK 21.4., 19:48 3422 49 000 CZK 21.4., 17:34 6915 48 000 CZK 21.4., 14:11 4177 47 000 CZK 20.4., 17:39 14204 46 000 CZK 21.4., 14:11 4177 46 000 CZK 21.4., 11:50 14204 45 000 CZK 21.4., 11:50 4177 44 000 CZK 20.4., 18:22 14204 43 000 CZK 20.4., 18:22 12304 42 000 CZK 10.4., 10:25 14204 36 000 CZK Olej na dřevěné desce, 18,5 x 27,5 cm, rámováno, pod sklem datace – okolo 1920, signováno vpravo dole JU.