068 | NA RYBNÍCE NAD NĚMECKÝM BRODEM
PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)
- dosažená cena: 66 000 CZK
dosažená cena: 66 000 CZK
21.4., 21:02 3904 66 000 CZK 22.4., 19:08 3904 66 000 CZK 21.4., 21:02 14204 64 000 CZK 20.4., 18:39 3904 62 000 CZK 20.4., 18:39 15671 60 000 CZK 20.4., 17:45 3904 58 000 CZK 20.4., 17:45 14204 56 000 CZK 19.4., 13:15 3904 38 000 CZK 19.4., 13:15 14091 37 000 CZK 18.4., 22:15 3904 36 000 CZK 18.4., 22:15 14091 35 000 CZK 17.4., 22:51 3904 34 000 CZK 17.4., 22:51 14091 33 000 CZK 15.4., 11:59 3904 32 000 CZK 15.4., 11:59 14204 31 000 CZK 10.4., 10:27 3904 30 000 CZK 10.4., 10:27 14204 29 000 CZK Olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole PANUŠKA-, zezadu na kartonu autorský přípis s určením.