079 | NA VÝCHODNÍM MOŘI
KRÁL Josef (1877 - 1914)
- dosažená cena: 140 000 CZK
dosažená cena: 140 000 CZK
22.4., 19:24 4859 140 000 CZK 22.4., 19:30 4859 140 000 CZK 22.4., 19:03 7093 130 000 CZK 22.4., 18:59 8659 120 000 CZK 22.4., 18:59 15671 110 000 CZK 22.4., 18:47 7093 100 000 CZK 22.4., 18:44 4859 98 000 CZK 22.4., 18:26 7093 96 000 CZK 22.4., 18:24 4859 94 000 CZK 22.4., 12:30 7093 92 000 CZK 21.4., 21:04 14204 90 000 CZK 22.4., 11:50 7093 90 000 CZK 22.4., 09:18 14204 88 000 CZK 22.4., 09:18 7093 86 000 CZK 21.4., 19:48 12313 82 000 CZK 20.4., 17:50 14204 80 000 CZK 21.4., 17:54 14204 80 000 CZK 21.4., 17:54 7093 78 000 CZK 21.4., 10:13 14204 76 000 CZK 21.4., 10:13 7093 74 000 CZK 20.4., 19:10 14204 72 000 CZK 20.4., 19:10 12313 70 000 CZK 20.4., 19:09 14204 68 000 CZK 20.4., 19:09 12313 66 000 CZK 20.4., 19:08 14204 64 000 CZK 20.4., 19:08 12313 62 000 CZK 20.4., 19:08 14204 60 000 CZK 20.4., 19:08 12313 58 000 CZK 20.4., 19:07 14204 56 000 CZK 20.4., 19:07 12313 54 000 CZK 20.4., 18:39 14204 52 000 CZK 20.4., 18:39 15671 50 000 CZK 18.4., 09:43 7093 32 000 CZK 15.4., 18:10 4967 31 000 CZK 10.4., 10:29 14204 30 000 CZK Olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, datace 1909, signováno vpravo dole J. Král 1909-, zezadu na rámu přípis s určením.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 30. 5., Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 147.