085 | KOUPÁNÍ
BOETTINGER Hugo (1880 - 1934)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
22.4., 12:14 4177 32 000 CZK 22.4., 19:42 4177 32 000 CZK 20.4., 18:41 15671 31 000 CZK 17.4., 22:53 14091 30 000 CZK 16.4., 13:37 12833 29 000 CZK 10.4., 10:29 14204 28 000 CZK Olej na lepence, 54 x 46 cm, rámováno, signováno vlevo dole BOETTINGER, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, Praha, 2013, s. 338-339.