089 | ZIMNÍ TRH NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ
STRETTI-ZAMPONI Jaromír (1882 - 1959)
- dosažená cena: 2 400 CZK
dosažená cena: 2 400 CZK
22.4., 17:10 16616 2 400 CZK 22.4., 19:50 16616 2 400 CZK 22.4., 15:23 4633 2 200 CZK 22.4., 17:10 4633 2 200 CZK 22.4., 17:10 16616 2 000 CZK 20.4., 19:41 16616 1 600 CZK 19.4., 21:20 4633 1 400 CZK 17.4., 09:17 16616 1 200 CZK 11.4., 23:31 4096 1 000 CZK Barevná akvatinta na papíře, 355 x 320 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem signováno vpravo dole J. Stretti – Zamponi.