100 | NA RYBNÍCE ZA MĚSTEM
PORŠ Gustav (1888 - 1955)
- dosažená cena: 29 000 CZK
dosažená cena: 29 000 CZK
22.4., 20:11 11910 29 000 CZK 22.4., 20:15 11910 29 000 CZK 22.4., 19:32 4859 28 000 CZK 22.4., 20:11 11910 28 000 CZK 22.4., 19:54 4859 26 000 CZK 22.4., 19:54 11910 25 000 CZK 20.4., 21:28 5166 23 000 CZK 20.4., 17:56 14204 22 000 CZK 15.4., 19:24 5166 21 000 CZK 10.4., 10:31 14204 20 000 CZK Olej na lepence, 62 x 74 cm, rámováno, datace 1916, signováno vpravo dole G. Porš 16.