106 | POHLED NA KATEDRÁLU
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 7 500 CZK
dosažená cena: 7 500 CZK
22.4., 20:21 4059 7 500 CZK 22.4., 20:25 4059 7 500 CZK 20.4., 17:57 14204 7 000 CZK 18.4., 13:36 12833 6 500 CZK 13.4., 11:05 14204 6 000 CZK 10.4., 20:30 12833 5 500 CZK 10.4., 10:32 14204 5 000 CZK Kombinovaná technika na kartonu, 63,5 x 88 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Grus.