112 | PROSLUNĚNÁ ZIMNÍ KRAJINA
SIGMUND Karel Jan (1897 - 1959)
- dosažená cena: 5 500 CZK
dosažená cena: 5 500 CZK
22.4., 17:54 12129 5 500 CZK 22.4., 20:36 12129 5 500 CZK 10.4., 10:34 14204 5 000 CZK 18.4., 09:51 14204 5 000 CZK 18.4., 09:51 7093 4 800 CZK 18.4., 09:51 14204 4 600 CZK 18.4., 09:51 7093 4 400 CZK 18.4., 09:50 14204 4 200 CZK 18.4., 09:50 7093 4 000 CZK 18.4., 09:50 14204 3 800 CZK 18.4., 09:50 7093 3 600 CZK 18.4., 09:50 14204 3 400 CZK 18.4., 09:50 7093 3 200 CZK 18.4., 09:49 14204 3 000 CZK 18.4., 09:49 7093 2 800 CZK 18.4., 09:49 14204 2 600 CZK 18.4., 09:49 7093 2 400 CZK 9.4., 16:34 12129 2 000 CZK Olej na překližce, 70 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. J. Sigmund.