113 | JARNÍ MOTIV OD MOTOLA
HOLÝ Miloslav (1897 - 1974)
- dosažená cena: 90 000 CZK
dosažená cena: 90 000 CZK
22.4., 19:30 3904 90 000 CZK 22.4., 20:38 3904 90 000 CZK 22.4., 19:30 15671 88 000 CZK 22.4., 19:11 3904 84 000 CZK 22.4., 19:11 15671 82 000 CZK 21.4., 21:08 3904 80 000 CZK 21.4., 21:08 14204 78 000 CZK 20.4., 18:45 3904 76 000 CZK 20.4., 18:45 15671 74 000 CZK 20.4., 17:59 3904 62 000 CZK 20.4., 17:59 14204 60 000 CZK 10.4., 10:34 3904 46 000 CZK 10.4., 10:34 14204 45 000 CZK Olej na plátně, 55 x 81 cm, rámováno, datace 1935, signováno vlevo dole M. Holý 35, zezadu na blindrámu štítek s razítkem ČFVU s přípisem s určením, zezadu na plátně číslo soupisu díla autora 561.
Posoudil a pravost díla potvrdil vnuk autora ak. mal. Petr Berger.