114 | PŘÍSTAVIŠTĚ
MULTRUS Josef (1898 - 1957)
- dosažená cena: 7 000 CZK
dosažená cena: 7 000 CZK
22.4., 17:58 7093 7 000 CZK 22.4., 20:40 7093 7 000 CZK 22.4., 17:55 12129 6 500 CZK 18.4., 09:52 7093 6 000 CZK 10.4., 10:34 14204 5 500 CZK 9.4., 16:34 12129 5 000 CZK Olej na kartonu, 56,5 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo dole MULTRUS.