118 | KYTICE S VLČÍM MÁKEM
SLAVÍČEK Jan (1900 - 1970)
- dosažená cena: 74 000 CZK
dosažená cena: 74 000 CZK
21.4., 22:05 12833 74 000 CZK 22.4., 20:48 12833 74 000 CZK 21.4., 21:09 14204 72 000 CZK 20.4., 20:22 12833 70 000 CZK 20.4., 18:45 15671 68 000 CZK 20.4., 18:01 14204 66 000 CZK 20.4., 10:57 12833 64 000 CZK 18.4., 22:16 14091 62 000 CZK 18.4., 13:38 12833 60 000 CZK 17.4., 22:58 14091 58 000 CZK 16.4., 08:02 12833 56 000 CZK 13.4., 11:08 14204 54 000 CZK 12.4., 12:33 12833 52 000 CZK 10.4., 10:35 14204 50 000 CZK 12.4., 12:33 14204 48 000 CZK 12.4., 12:33 12833 47 000 CZK 12.4., 12:32 14204 41 000 CZK 12.4., 12:32 12833 40 000 CZK 12.4., 12:32 14204 39 000 CZK 12.4., 12:32 12833 38 000 CZK 12.4., 12:31 14204 37 000 CZK 12.4., 12:31 12833 36 000 CZK Olej na plátně, 81,5 x 65,5 cm, rámováno, datace – 40. léta 20. století, signováno vpravo dole Jan Slavíček, zezadu opatřeno razítkem: Vystaveno v Mánesu, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením, zezadu na blindrámu č. 5.