123 | Z JIŽNÍCH ČECH
HUDEČEK František (1909 - 1990)
- dosažená cena: 23 000 CZK
dosažená cena: 23 000 CZK
22.4., 20:58 4859 23 000 CZK 10.4., 10:36 14204 22 000 CZK Olej na plátna, 73 x 105 cm, rámováno, datace 1936, signováno vpravo dole Fr. Hudeček 36.