132 | MUZIKANTI
LEXA Rudolf (1915 - 2003)
- dosažená cena: 3 000 CZK
dosažená cena: 3 000 CZK
17.4., 22:59 14091 3 000 CZK 23.4., 19:10 14091 3 000 CZK Kvaš a tužka na papíře, 29 x 19 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Rud. Lexa.