154 | TORZO
KOMÁREK Ivan (1956)
- zpět
Kombinovaná technika a koláž na papíře, 41 x 55 cm, rámováno, pod sklem, datace 1989, signováno vpravo nahoře I. Komárek 13. 06. 1989.