157 | PIŠTEC
KOMÁREK Vladimír (1928 - 2002)
- dosažená cena: 700 CZK
dosažená cena: 700 CZK
23.4., 20:02 12600 700 CZK 23.4., 20:04 12600 700 CZK 23.4., 20:01 5826 600 CZK 23.4., 20:00 15589 500 CZK 23.4., 19:58 5826 400 CZK 20.4., 20:41 3838 300 CZK 23.4., 19:51 5826 300 CZK 19.4., 21:25 4633 100 CZK Litografie na papíře, 210 x 370 mm, volný list, signováno dole uprostřed, VKomárek, list č. 26/200.