162 | SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ
BORN Adolf (1930 - 2016)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
23.4., 10:16 16742 12 000 CZK 23.4., 11:25 14091 12 000 CZK 23.4., 20:10 16742 12 000 CZK 23.4., 07:48 14204 10 000 CZK 23.4., 10:14 16742 10 000 CZK 22.4., 22:13 4059 8 000 CZK 18.4., 22:17 14091 7 500 CZK 18.4., 21:30 5197 7 000 CZK 17.4., 23:00 14091 6 500 CZK 10.4., 10:38 14204 6 000 CZK 10.4., 09:04 5832 5 500 CZK 9.4., 16:36 12129 5 000 CZK Barevná litografie na papíře, 290 x 200 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole A Born.