177 | VIN DE TABLE
SLÍVA Jiří (1947)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
23.4., 20:38 5826 2 000 CZK 23.4., 20:41 5826 2 000 CZK 23.4., 20:10 3417 1 800 CZK 23.4., 19:27 5826 1 600 CZK 23.4., 19:24 3417 1 400 CZK 23.4., 19:22 12305 1 200 CZK 23.4., 19:04 11561 1 000 CZK 23.4., 18:58 16616 900 CZK 21.4., 19:35 11561 800 CZK 21.4., 10:38 6364 700 CZK 19.4., 22:12 11561 600 CZK 19.4., 21:34 4633 500 CZK 18.4., 22:18 11561 400 CZK 17.4., 13:01 15589 300 CZK 18.4., 22:18 11561 300 CZK 10.4., 16:17 11561 100 CZK Barevná litografie na papíře, 370 x 485 mm, volný list, signováno dole uprostřed Jiří Slíva.