188 | LET
SALAJKA Martin (1981)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
9.4., 21:23 12833 18 000 CZK 23.4., 21:02 12833 18 000 CZK Akryl na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, datace 2011, signováno zezadu na blindrámu MARTIN SALAJKA 2011.
Opatřeno certifikátem pravosti od autora díla.