011 | VESNICE ZA MOKŘINOU
JAROŠ Petr (1859 - 1929)
- dosažená cena: 23 000 CZK
dosažená cena: 23 000 CZK
21.4., 19:20 12304 23 000 CZK 9.4., 15:52 11910 22 000 CZK 20.4., 18:13 11910 21 000 CZK 20.4., 18:13 12304 20 000 CZK 20.4., 17:01 11910 18 000 CZK 20.4., 17:01 7093 17 000 CZK 18.4., 09:17 11910 16 000 CZK 18.4., 09:17 7093 15 000 CZK Olej na plátně, 63 x 92 cm, rámováno, signováno vpravo dole PETR JAROŠ.