015 | ODPOČÍVAJÍCÍ MODEL
KUBA Ludvík (1863 - 1956)
- dosažená cena: 80 000 CZK
dosažená cena: 80 000 CZK
21.4., 00:55 4407 80 000 CZK 21.4., 19:28 4407 80 000 CZK Olej na plátně, 61 x 44 cm, rámováno, datace – okolo 1903, signováno vlevo dole L. Kuba.