038 | LOKOMOTIVA
RONEK Jaroslav (1892 - 1962)
- dosažená cena: 14 000 CZK
dosažená cena: 14 000 CZK
16.4., 22:24 14091 14 000 CZK 21.4., 20:14 14091 14 000 CZK Olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ronek.