041 | MOTIV Z HLUBOČEP
HOLÝ Miloslav (1897 - 1974)
- dosažená cena: 82 000 CZK
dosažená cena: 82 000 CZK
21.4., 09:03 3904 82 000 CZK 21.4., 20:20 3904 82 000 CZK 21.4., 09:03 14091 80 000 CZK 20.4., 23:08 3904 78 000 CZK 20.4., 23:08 14091 76 000 CZK 20.4., 18:35 3904 74 000 CZK 20.4., 18:35 15671 72 000 CZK 20.4., 17:26 3904 70 000 CZK 20.4., 17:26 14204 68 000 CZK 20.4., 10:30 3904 54 000 CZK 20.4., 10:30 5063 52 000 CZK 20.4., 10:29 3904 50 000 CZK 20.4., 10:29 5063 49 000 CZK 19.4., 13:15 3904 48 000 CZK 19.4., 13:15 14091 47 000 CZK 17.4., 22:49 3904 46 000 CZK 17.4., 22:49 14091 45 000 CZK 16.4., 22:25 3904 44 000 CZK 16.4., 22:25 14091 43 000 CZK 10.4., 10:22 3904 42 000 CZK 10.4., 10:22 14204 41 000 CZK Olej na plátně, 60,5 x 81 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo dole M. Holý 34, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 548.
Posoudil a pravost díla potvrdil vnuk autora ak. mal. Petr Berger.